| marinteodora a întrebat:

Ce melodii super stiti? cele mai multe si cele mai frumoase funda

3 răspunsuri:
| Iulia_7157 a răspuns:

Evanescence-my immortal,adele-someone like you,adele-hiding my heart,tony braxton-unbreak my heart,fergie-big girls don't cry,adele-set fire to the rain,claire maguire-the last dance,KT. Tunstall-suddenly i see, guns'n rose-dont't cry, skylar grey-invisible...cred ca ai de unde alegehappy

| Andreea260496 a răspuns:

Connect-r- ring the alarm alarm; seniorita; alexandra stan - one million, get back; man down