| kris37 a întrebat:

Ce merita mai mult sa-mi cumpar: un PS2 sau o tableta? Motiveaza.

1 răspuns:
| Ada_MTF_1996 a răspuns:

O tableta, deoarece pe tableta poti sa-ti bagi o gramada de jocuri(chiar si free), e portabila, poti s-o folosesti si pentru a naviga pe internet, poti sa faci poze cu ea, sa asculti muzica, sa o folosesti pe post de PC sau chiar si telefon. In schimb, PS-ul, il folosesti doar in fata calculatorului, iar jocurile pentru el nu sunt deloc ieftine big grin