| Dreams7 a întrebat:

Ce mesaje as putea scrie pe felicitarile de 8 Martie pentru profesoare(nu simple si copilaroase)?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Pai...acest mesaj iti zic ca o sa le palca profesoarelor tale, este destul de cunoscut, ca fiind folosti ca mesaj in felicitari pentru profesoare:
Nu exista prilej mai minunat de daruire decat sa poti da zi de zi ce ai mai bun din tine. Sa poti sa inveti cu intelepciune si rabdare pe cel ce a venit la tine. Pentru calauzirea pasilor pe drumul vietii si stiintei, pentru invatarea si cunostintele daruite. Va multumim cu respect, doamna Profesoara! La multi ani!

2 răspunsuri:
| miiooo a răspuns:

"Cu ocazia zilei de 8 martie va doresc o primavara insorita si plina de bucurii"... sper ca ti-am fost de ajutor.

| Dreams7 explică:

Multumesc!