| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Ce mesaje haioase stiti pentru tricouri? Vreau sa ii cumpar prietenului meu un tricou inscriptionat, originat, cu ceva amuzant, chiar daca e si cu aluzii sexuale, sau legate de alcool, personalitate, orice amuzant, si potrivit pentru un baiat de a18-19 ani. Va rog dati-mi ceva idei.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

* Am 18 ani. De abia aștept să fac 69.
Îți recomand să-i scrii un vers dintr-un cântec al unei formații pe care el o îndrăgește: Când îngerii pleacă, demonul sunt eu, How fragile we are,
Did I disappoint you or let you down? Am doar 18 ani sunt nebun, iubesc și nu am bani, Ca la 20 de ani fără griji și fără bani Succes!