| icerose a întrebat:

Ce mesaje funny pentru tricouri stiti? se apropie ziua prietenului meu si m-am gandit sa ii fac cadou un tricou cu mesaj amuzant dar nu imi vine nici unul in minte. Cel mai amuzant primeste funda :*

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

"To beer or not to beer, this is the question."

| EnjoiProSkater a răspuns:

Cel mai tare e me gusta. Dupa ala cu jack daniells.il poti gasi pe siteul cu design rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupe-me in chiur

| Bianca4926 a răspuns:

Dai pe net pizap photo editor, creezi ceva dai save si dai in dreapta ca iti apare daca vrei sa ai un tricou cu imaginea creata de tine! VREAU FUNDA AIA!

| nevermind3322 a răspuns:

I`m sexy and I know it.
I`m pepsi and I know it.
laughing
Find the rainbow, taste the rainbow.
mai cauta prin logo-urile unelor firme.winking

| SilentJoker a răspuns:

Iubitule, sunt insarcinata! Ce ai dori sa fie?
1 Aprilie!

| bmvv a răspuns:

Ar trebui sa va faceti amandoi cate un tricou.
Pt. baiat: My Girlfriend -->
Pt. fata : My Boyfriend

| loveismusic a răspuns:

Am 40 de ani, arat ca la 30 si ma simt de 20happy.laughing du'te in mall in liberty center langa magazinul de animale si gasesti tricouri, brelocuri, cravate sepci orice personalizate