| cornelia_2498 a întrebat:

Ce metode de spargere a conturilor lady popular le folositi? puteti sa-mi trmiteti si prin mesaj! funda

1 răspuns:
| Nicolet4 a răspuns:

La orice ma asteptam dar al asta niciodatastraight face da oacate frate si fa.ti lvl mare nu trebuie sa spargi un contwinking
hai parole la id, hi5, fb am mai auzit dar la lady popularstraight face deja e exageratstraight face copii nu stiu sa se mai joacee!
toate jocurile ce le joaca le joaca cu coduri sau cu conturi spartestraight face fratee copii nostri ar sa ne ceara coduri pentru viata de zi cu zi nu pentru jocuristraight face ce draq mastraight face