| salutfrate a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre placa de par rotativa InStyler Perie, ma intereseaza cat de bine indreapta! happy Multumesc.

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Da sa stii ca am auzit ca nu e buna multe ersone cica au dat bani pe ea degeaba asa ca mai bine te duci la moll si iti cumperi o placa

| BlueBroom a răspuns:

Nu este buna chiar deloc...se strica repede si nu functioneaza asa ca in reclame.Am vrut si eu sa imi iau si m-am interesat de parerile altor oameni care o au.Mai mult de 70% au zis ca s-a stricat dupa o luna si nici macar nu iti facea bucle ca-n reclama. Oricum poate se justifica de ce se strica asa de repede...adica pretul este mai scazut ca la o placa de par normala