| viki a întrebat:

Perie rotativa sau placa?

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Depinde.peria rotativa trebuie intr-adevar sa stii so manuiesti ca altfel ti se incalceste parul si nu scoti mare lucru din el.insa placa afecteaza mai mult firul e par si trebuie inainte de folosire sa folosesti anumite produse speciale pentru a proteja firul de par de temperatura ridicata la care e supus.
sincer la mine depinde de sampon.[daca vrei par drept] dupa ce ma spal il tin prins in coada jos vreo jum de ora, apoi ii dau drumu si ma culc.bine daca poti sa dormi numai pe spate vei avea un par cat se poate de aranjat si frumos.[am incercat] daca te foiesti mai bine tine-l prins.vezi experimenteaza intr-un weekend sa vezi daca merge sa nu dai vina pe mine daca nu.

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Scuze...par natural.

| albastrel a răspuns:

Placa big grin

| ViVi a răspuns:

Par natural pentru ca il am bogat si cret laughing ce rost are sa il stric

| ViVi a răspuns:

Oricum placa happy daca vreau sa il indreptbig grin

| Sara a răspuns:

Placa.

| viki explică:

Fetelor, si cu peria rotativa se poate indrepta parul.winking

| Alecsandraa a răspuns:

Placa toata ziua love struck. Fiindca am parul la varfuri ondulate.
As vrea parul cret bucle, dar prefer placa love struck

| adelutza_9680 a răspuns:

Am parul un pic ondulat, asa ca prefer placa.Nu o folosesc des caci iti arde parul. Cel mai bine e: par natural.

| TsutsaHippie a răspuns:

Perie rotativa, nu arde parul si e ca placa.

| pysyuctzza a răspuns:

Placa, pentru persoanele care au breton in still emo sau asa ceva

| broscutsaaa a răspuns:

Prefer placa pentru ca am parul putin ondulat happy