| Elena1234456 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la balul bobocilor? Se organizeaza intr-un club.

Răspuns Câştigător
| FlaVy_7374 a răspuns:

In primul rand trebuie sa die o tinuta comoda si in care sa te simti bine.
Daca nu participi la miss, poti sa optezi pentru o pereche de blugi stramti sau colanti cu pantofi sau cizmulite si o bluzita mai speciala sau un tricou.
Sau ca sa fie diferita de restul fetelor, care majoritatea vor fdi asa, poti sa iei tenisi cu o camasa lunga cu curea in talie sau o vestuta deasupra si colanti/strampeni/ blugi.

Distractie la bal! \dancing
si
Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Simplu, comod, in ce crezi tu ca iti sta mai bine. Oricum sa ai parul ingrijit si aranjat dupa cum il porti, o tinuta lejera, dar sic, in care sa nu stai incorsetata. O rochita scurta, colanti sau nu si tocuri de preferinta ceva ce ai mai incaltat ca sa nu te jeneze. O unda de parfum bun de la mama si distractie din plin. Numai bine si reusita, Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am anul asta balu si eu ma imbrac cu niste colanti o bluza mai lunga cu sclipici si paiete si cu cizme dar daca vrei sa fi mai sexy poti sa iti iei o rochita mai scurta si niste pantofi cu tocbig grin