| andr14 a întrebat:

Ce modele imi poate face pe unghi, va rog da-ti`mi niste poze cu modele, care se fie pe un site...mersi.:*

6 răspunsuri:
| andytza a răspuns:

Eu de obicei inventez... dar foarte des aplic manichiura french pentru ca a fost, este si va fi la moda, in afara de asta imi place foarte mult .gasesti peste tot modele.
http://www.youtube.com/watch?v=4LKs2b8DoXk

| TeoIonela a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search

sau iti faci o gaura in unghia mica(daca o ai mare)si-ti bagi un cercel finut(cum am eu):))

| alexandra_3253 a răspuns:

Pai nu am linck sa iti dau dar pot sa iti zic.
de exemplu poti sa ti le faci jumatate albe sh jumatate negre
ori in zigzag cu 2 culori...
ori cumperi modele pentru unghii sh poti sa ti le faci cum vrei uhwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine sa iti face? De care unghi? Obtuz sau ascutit?

| HubAbubA`.! a răspuns:

Sora mea mai mare vrea sa devina manichiurista si chiar se pricepe se uita pe hi5`uri sau cauta pe google...incearca si tu.