| anonim_4396 a întrebat:

Uitati vreau si eu sa imi fac noi modele de unghi. Oare daca puteti sa imi dati niste site-uri unde pot sa vad alte feluri de un ghi si daca se poate sa am si tutorial la el?

Răspuns Câştigător
| DeeaSiAjunge a răspuns:

Ai incercat water marble? Mie mi se pare simpatica ideea si arata interesant :) uite aici un exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=U7bwL2S7auk. Sper sa iti placa :D

1 răspuns:
| amalia222 a răspuns:

De pe sit-ul,, modele de unghi,, eu am gasit cateva modele si cu tutorial care mi-au placut.