| fsorin96 a întrebat:

Ce muzica ascultati atunci cand cititi? Si mai ales ce va place sa cititi?big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De obicei când citesc o carte nu ascult muzică pentru că nu mă pot concentra aşa mult asupra ei. Dar dacă ar fi să ascult ceva, ar fi ceva ce să-mi creeze o stare de linişte! Citesc orice găsesc nu am preferinţe însă mereu mă interesez de cărţile care chiar merită citite. Baftă!

5 răspunsuri:
| catahardy a răspuns:

Eu nu prea imi place sa citesc, nu ma pasioneaza dar eu cand citesc ascult rock clasic...gen scorpions, iron maiden etc...happy imi place rocku in general formatii gen hammerfall, dragonforce, skillet etc. pe mine in general rocku ma linistestehappy deci sunt cam ciudat^^

| ServanaAtoni a răspuns:

Imi place sa citesc insa fara muzica.tot ce vreau sa aud e respiratia mea si fosnetul foilor. daca aud altceva sunt distrasa, dar daca e liniste totala pot sa traiesc actiunile din plin, e mult mai placut asa.

| Rebecca a răspuns:

Imi place sa ii citesc pe autorii care intr'adevar cum stiu sa te scoata din realitate, si sa te trimita in lumea lor. Mi'a placut foarte mult Oana Catina, desi nu era chiar pentru varsta mea. happy. Nu citesc cu muzica. Nu ma mai pot concentra.

| apaplata_7449 a răspuns:

Eu citesc ce zice lumea pe mess si cam asc oricelaughing

| Onutssa a răspuns:

Nu ascult muzica atunci cand citesc deoarece imi place sa ma concentrez doar asupra cartii. Prefer romanele politiste pentru ca sunt foarte captivante si nu le poti lasa din mana.