| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

Ce muzica ascultati? daca va plac manelele nu mai raspundetilaughing

Răspuns Câştigător
| Agapimu a răspuns:

Rock.

8 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Rap-Hip Hop

| Miki_2661 a răspuns:

Justin Bieber, Selena, Rihanna, Lady Gaga, Beyonce, Shakira, Nicole Scherzinger, Jonas, Miley Cyrus, Justin Timberlake, Sean Kingston, Anahi, Anda Adam, Demi Lovato, Enrique Iglesias, si mult altii. big grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X Japan, Big Bang, Boa, Hanna Motana, Jonas, Paramore, Nina, Iceman, ON off, Miyavi, dEmi, selena, Kat-Tun, Judy and Mary, Super, v6, Saver Tiger, Hide, Nana mizuki, Guta, Ladi GaGa, Mein Kampf, Yoshiki, De la x japan, DBSK, madoona, Si Atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House

| Dreams7 a răspuns:

Rock, Pop Rock, Folk, Punk happy

| Betterthanflowers a răspuns:

Buna! Eu ascult rock
happy

| razvan11 a răspuns:

Eu ascult Spike.

| lauraaelenaa a răspuns:

Rock [ toate tipurile] pop altenative, dnb