| coosmin24 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? Aveti gusturi pentru muzica de relaxare, ambientala, orientala, sau bisericeasca.Va plac manelele?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Nu-mi plac manelele! In schimb, mai ascult cate-o piesa din asta relaxanta tongue, si imi place muzica crestina big grin, ascult si muzica usoara.

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place muzica pop, e genul meu de muzica preferat.Mai am pasiune pentru muzica vals, linistitoare, relaxanta.Ca muzica bisericeasca imi plac cateva pricesne ardelenesti ale lui Cristian Pomohaci.Ador si melodiile lui Michael Jackson, acum din pacate am descoperit marea lui valoare dar mai bine acum decat niciodata.Insa ce nu imi plac sunt manelele si rockul.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Muzica ambientala, bluzuri, evergreen, nu-mi plac manelele de loc.

| Razvan a răspuns:

Daca o melodia indeplineste 3 conditii simple trece testul:transmite un mesaj, nu da gres la partea instrumentala, vocea ei/lor/lui e suficient de buna melodia are unda verdewinking
Maneleraised eyebrowsPaswinking

| Aero a răspuns:

Eu sunt fan Enya. E mama/regina muzicii de relaxare.

| CudiDaKid a răspuns:

Nu imi plac manelele! De ceva timp ascult mai mult rap, hip-hoplove struck

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Rock, folk metal, folk, black metal, death metal, thrash metal, gothic metal, symphonic metal (şi toate combinaţiile între ele), hip-hop (preferabil românesc şi nu muya, pardon, puya), neofolk. Mai prefer muzica clasică (Vivaldi, Verdi, Beethoven şi Tceaicovski - preferaţii mei) şi, foarte rar, muzică de petrecere/de pahar de tipul Gică Petrescu, scoase în anii în care muzica se cânta cu INSTRUMENTE şi nu cu herţii procesorului.

| Lora_6439 a răspuns:

Ascult muzica de club, putin rock alternativ si mai rar muzica de relaxare si ambientala. Depinde de starea de spirit. Cea orientala nu-mi place pentru ca seamana cu manelele, iar eu sunt anti-manele. Muzica bisericeasca nici atat.

| sy46 a răspuns:

Cel mai mult ascult electronica...
Nu imi plac manelele defel, nici muzica bisericeasca nu ma caracterizeaza.
Ca muzica ambientala prefer Enigma.
Muzica relaxanta...ascult Trentemoller, Djuma Soundsystem, etc.
Tu? Ce muzica preferi?

| mariomario a răspuns:

Eu ascult de obicei hip hop sau dance, dar imi place si muzica orientala stil bollywood, manelele numi prea plac doar cateva melodii de la guta.

| multimoak a răspuns:

In mod clar nu-mi plac manele! Muzica de relaxare mai rar... Obisnuiesc sa ascult rock, dar o singura chestie: Tu de ce nu ai zis ce preferi? Sau alea sunt preferintele tale?

| monika_9340 a răspuns:

Manelele nu prea.sunt unele mai de doamne ajuta. dar restuloh go on, si muzica usoara in rest.hip-hop,rep...sh cateodata orientalabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock. Nu, nu imi plac manelele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc manelele! Ascult rock/metal/hip-hop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rap si nici unfel de manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele spuse sunt ascultate de mine

| sergent91 a răspuns:

Ascult orice fel de muzica.

| ioana0102 a răspuns:

Ascult Pop si Rap.
Urasc manelele.Au niste versuri de prost gust si tot ceea ce apartine de ele este de prost gust.