| anonim_4396 a întrebat:

Ce nebunii faceti voi la scoala?[cele mai funny au funditalove struck]

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Buna
Noi baietii de multe ori udam toate cretele apoi cand profu/a vrea sa scrie nu poate si ne trimite in cancelarie dupa creta sa asa pierdem inca 10 minute din ora
Uneori udam scaunele profilor cu cerneala sau apa si ne radem toata ora de ei
Nu mai vorbesc de bataile cu creta, cornuri, mere sau orice fel de mancare
Odata am scris pe usa clasei in loc de clasa a 7-a WC pentru profesori si noi toti ne-am ascuns in sala de sport
laughing
Cand mi-se pune "pata" pe cineva, il bat la cap toata ora ba arunc cu creta in banca lui si profi striga la el ba i fur caietele, cartile, pixurile etc...
Odata am spalat tabla cu sapun si profii nu au mai putut scrie pe ea vreo 2 zilelaughing
Atata imi amintesc deocamdata
[funda plz?]

1 răspuns:
| Unbearable a răspuns:

Buna.
La scoala, sunt multe intreceri, gen:
-cine poate sa bea o sticla de 0. 5l energizant pe nerasuflate(asta e o provocare de obicei data inaintea orei de fizica, pentru ca stim ca profa nu ne da voie cu nici un chip la baie, deci in cel mai rau caz, copilul respectiv se va alege cu pantaloni patati).
-dam porecle la profesori, mai ales la aia de biologie(Kitzkitzrolling on the floor)
-mergem in laboratorul de biologie, luam scheletele la un tango... facem poze cu el si le punem pe hi5 laughing(doar cei care au hi5 tongue).
-ne urcam pe catedre si facem `streaptease`-->in special baietii.rolling on the floor
-in ora de muzica profa isi aduce laptopul, si ea cum se duce la baie si inventam chestii penibile ca sa plece de langa laptop, ea are mereu mess-ul deschis, umblam pe acolo, facem varza! laughing
-cand primim cornu` si laptele, luam toate cornurile si le aruncam pe fereastra(de multe ori am ochit oamenii).
-in ora de sport, fetele se schimba in vestiar, desigur, iar baietii )de obicei cand e primavara, cald afara) vin cu sticle cu dopul intepat cu un compas, si le stropesc...laughing
Mai sunt multe, dar acum ma cam dor degetele. :X
Pupici! kiss