| mimikafrumusika a întrebat:

Ce net iti ofera cea mai mare viteza? Eu folosesc mozilla si google chrome(care nu-mi incarca nici un videoclip), exista unul care sa aiba viteza mare?

Răspuns Câştigător
| iReal96 a răspuns:

In 1 rand nu se numeste net ci browser.in al2 rand eu cred ca google chrome este cel mai bun browser din lume!

2 răspunsuri:
| russyy a răspuns:

Internet explorer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffff poate ca netul tau e problema, nu browserul folosit. Eu folosesc Google Chrome si este cel mai bun din cate am incercat. Imi incarca rapid orice si are si protectie antivirus (daca intri pe o pagina virusata apare un mesaj de avertizare si doar daca confirmi tu ca iti asumi riscul se acceseaza pagina respectiva).