| deeadeea111 a întrebat:

Ce note ati luat la evaluarea nationala? Eu am luat 9, 7 la mate si 9, 45 la romana

15 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Română-8,95
matematică-8,70

| Michaela89 a răspuns:

9.75 Mate si 9.40 Romana ♥ Mult noroc sa intri unde doresti.

| HotChoclate a răspuns:

Ai intrebat asta doar sa te dai mare?laughing

| deeadeea111 explică (pentru HotChoclate):

Nu,pentru ca ma asteptam la mai mult
am intrebat ca sa-mi fac o parere despre celelalte rezulatate din tara

| HotChoclate a răspuns:

OK.Felicitari atunci! Sora-mea a luat 10 la mate si 9, 70 la romana.

| CristinaTa a răspuns:

Te dai mare? si 10 la mate deci mie mi-a dat mai mult decut este maximu atat de tare sunt.
Pot si eu sa ma dau mare ca tine.Cu ce te ajuta daca stii notele noastre?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meeeh. 7.10 romana si la mate 6.60 rolling on the floor.

| CristinaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am luat 7.65 la romana si am facut contestatie pentru ca am facut subiectul cu profa de romana si nota mea era de 8, 60.

| pampam18 a răspuns:

Romana: 9,70
Mate: 10
Germana: 9.45

| deeadeea111 explică (pentru pampam18):

Felicitari!

| pampam18 a răspuns (pentru deeadeea111):

Mersi. Felicitari si tie! tongue

| OlariuRox a răspuns:

Rom 8,96; 5,50 mate acum 4 ani laughing

| justiustyn a răspuns:

10 la matematica si 8, 20 la romana.