| protopopicitorescovici a întrebat:

Ce note ati luat la teza big grin? eu 8 la romana si 8 la mate clasa a 5-a voi... spuneti si ce clasawinking dar daca sunteti a sasea spuneti ce ati luat in a 5winking big grin

Răspuns Câştigător
| MiRuNiKaa a răspuns:

Eu i clasa a5a am luat 10 la fiecare.

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Da da...
stai sa ajungi prin clasa 8a-9a sau prin a 11-a cum sunt eu sa vedem daca mai ei note asa mari.laughing

| Addicted2Chocolate a răspuns:

A5a -9, 9
a6a- 8 la mate si 9 la romana laughing
a7a- ei biine. m-am cam scrantit si am mai scazut. 8 la romana si 6 la mate x_x

| AsianDramaAddicted a răspuns:

Intra cincea 10 si 10 a sasea 10 si 9 si a saptea 9 si 9 pentru ce?

| LobyCreW a răspuns:

Cla a 5-a am luat 6 la romana si 5 la matebig grin

| lav161514 a răspuns:

Eu in clasele 5-8 tot timpul aveam 10big grinbig grin sad apoi la liceu prin a 9a-10a cam 9 la romana si la restul 10laughing iar anul asta 10 la toate 4 materiile\dancing adica :romana, engleza, isto, latinabig grin ura pentru minebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a 5 am luat 10 cu 10