| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu ne ajunge niciodata?

30 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Bunul simt poate... increderea de sine... si de cele mai multe ori vorbim in acele momente cand trebuie sa ne tinem pliscu laughing

| Nero a răspuns:

Timpul si dragostea :3

| Musique a răspuns:

Ciocolata.

| hazza4ever a răspuns:

Dragostea, bunatatea, intelegerea.

| OnuOnulică a răspuns:

Timpul trece prea repede! deci timpu.winking

| kar1GaNNN a răspuns:

In Romania, nu le ajunge nimic la oameni, fiindca daca la roman ii dai un deget iti ia toata mana.

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Tu ai fost si in alta tara?

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Numai timpul imi lipseste mie happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Si timpul.

| Duucu a răspuns:

Somnul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unora nu le ajunge strada big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hârtia igienică.

| Kriss96 a răspuns:

Fericirea si viata daca nu sti cum sa ti- organizezi sau daca te astepti sa poti fi actor si politist in acelasi timp. Dar de obicei oamenii gandesc mai restrans.
Oricum fericirea clar nu ajunge niciodata. Sa zicem ca esti fericit un timp si apoi tot intervine ceva si parca ti-a picat tot ghinionul din lume pe umeri.

| Aimee33 a răspuns:

Va multumesc kiss Nu pot sa aleg un raspuns castigator deoarece toate sunt bune. Felicitari!winking

| Aimee33 a răspuns:

Vedeti? Nu ne ajung o multime de lucruri.De aceea trebuie sa ne bucuram de tot ce avem.O zi frumoasa va doresc! kiss

| AmanoYuno a răspuns:

Somnul.Nu ai observat ca lumea cere mereu inca 5 minute?

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Timpul.

| DiyanAndorea a răspuns:

Baniii sunt problema.Ei nu ne ajung niciodata si ne fac sa innebunim.Deci,mie una nu-mi ajunge timpul, somnul(scoala asta!), distractia....si mai gasesc eu pe parcursul vietii

| b0denN a răspuns:

Banii, sexul, timpul, dragostea, viata si multe altele. as putea scrie romane despre ce nu ne ajunge!

| inna07 a răspuns:

Iubirea

| GreyRose a răspuns:

Viata.

| lunaamara a răspuns:

Viata... ne saturam de ea, insa, cand va veni vremea sa murim, ne vom agata de ultima farama de viata pe care o vom zari

| Ana3389 a răspuns:

Timpul...

| PB2Player a răspuns:

Timpul, banii...

| AnaCool140 a răspuns:

Timpul in lumea asta... :/

| emiandreea a răspuns:

Dulciurile, ciocolata

| decuriozitate a răspuns:

Timpul

| Atat_Andreyutza_1999 a răspuns:

Cred ca... banul!

| alyla78 a răspuns:

Mintea ca-i la multi lipsita de neuroni.