| Tobessjd a întrebat:

Ce nu se face la liceu dar se face la scoala?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Liceul nu-i tot școală?

| Andreeush a răspuns:

Eu cred că nu ai formulat corect întrebarea.

| IgnatVictor a răspuns:

Educatie civica, eu am facut si educatie sexuala in clasa a 8-a, tehnologie, cunoasterea mediului (pe care o faceam in clasele primare) si cam atat as crede.

| Mynameis93 a răspuns:

Probabil la materii te referi. Civica, tehnologia, desenul (profil uman, clasa a11-a),mate,bio,fizica,chimie(profil uman clasa a11-a). Cam atât cred

| Tobessjd explică:

Mă refeream la materii.

| BUNNYMAN a răspuns:

Am inteles într-un fel cam, ce ai vrut sa spui.
Liceul este diferit de școală generală, acolo lumea este mai degajata, se împrietenesc repede, sunt tot felul de anturaje.
Ai grija in ce anturaj intri.
Good luckwinking.