| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Ce numar are Tutu Adrian de la "Romanii au talen". Ca linie telefonica pentru finala? dau funda

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

"Trimite text Adrian la SMS 1276 sau la telefon 0900760613. "
Sursa : FaceBook.com

4 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Http://romaniiautalent.protv.ro/finala

Uite aici datele tuturor concurentilor

| BellsC a răspuns:

Eu zic ca mai bine dai sms la 1276 cu textul ADRIAN.e mai simplu si numarul asta il poti folosi sa votezi si pe ceilalti daca vrei.tot ce trebuie sa faci e sa schimbi textul cu numele altui concurentwinking

| SaBriinaa a răspuns:

Trimite text Adrian la SMS 1276 sau la telefon 0900760613. Cost 1, 61 euro SMS sau apel inclusiv TVA. (numarul de telefon este apelabil doar in reteaua Romtelecom) sau trimite SMS la 1276 cu textul Adrian.Pentru mai multe informatii: www.romanii au talent.ro si voturi: http://romaniiautalent.protv.ro/finala Fundaa?>

| NicoOle a răspuns: