| CARLI a întrebat:

Ti-ar place daca Adrian Tutu(de la Romanii au talent) sa castige finala? Mie da! MARE FAN!big grin

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii. big hug DAAA sper ca el sa castige.are o voce minunata, danseaza bine si e si suuper dragutss.aici trebuie sa te contrazic eu sunt cea mai mare fana laughing glumesc. oricum pupiciii kiss >big grin

17 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

DAAAlove struck el e cel mai talentat de acolo:X

Răspuns utilizator avertizat
| luiza a răspuns:

Sincer mie mi-ar placea sa castige Valentin Dinu.

| Satisfaction a răspuns:

Ii cel mai tare...chiar imi place de el. Hai ADRIAN!

| Claudiu2011 a răspuns:

Mie mi-ar placea f mult are o voce super si in plus isi compune si melodiile(sa numai zic ca i-a murit parintii si in plus de asta e din focsani si il stiu din vedere happy a fost cu fratemiu la liceu ) si normal ca tin cu el

| Anonim69 a răspuns:

Eu sunt sigura 99.9% ca el va castiga.E cutremuratoare povestea lui. DESIGUR, mi-ar place sa castige!

| Bylok a răspuns:

Da! abia aștept finala :d

| Faηta a răspuns:

Adrian merita sa castige. E chinuit de soarta. L-am votat si in semifinala si il voi vota si in finala! happy

| andrey910 a răspuns:

El va castiga...are cel mai mare numar de fani, are pe facebook mai multe pagini, una are 29000 likes, alta 25000. El va castiga pentru ca va primi cele mai multe voturi.

| мαddยtรรα a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalove struck.
meriita

| Dariii a răspuns:

Daaaaa`love struck! Il adorrhee hee

| claudiu123 a răspuns:

Eu am 3 favoriti adrian tutu cosmin agache luca valentin narcis iustin ianau nu ar trebui sa castige oricum o sa se umple de bani ca decat 2 in lume mai sunt ca elwinking nici rebeca neacsu oricum o sa se umple de bani astia 2 din cauza vocilorwinking

| Stra1nul a răspuns:

laughing gata cantaret ma fac laughing lol glumesc... sincer nu merita sunt alti mai bun. de exemplu narcis iustin ianau

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Da si mie imi place f mult de el! il ador...si da as vrea ca el sa castige...

si sincer iti zic ca si eu sunt una dintre cele mai mari fane!
te pupici

| BestGirl_2450 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X

EU pot sa spun ca, chiar as vrea sa castige el.chiar are sanse:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as vrea sa castige el dar din pacate nu cred ca are vreo sansa in fata lui Narcis Ianau sad. E foarte bun ala trebuie sa recunoastem si mai este si Cosmin Agache ca la fel e foarte talentat.

| Anutzyca48 a răspuns:

Da mie mi-ar place ...imi place cum canta!