| BloodElve a întrebat:

Cine vrea sa castige Adrian Tutu finala de la romanii au talent?

16 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Toţi proştii

| InnaaYY a răspuns:

Iooolove struck.
Chiar cu el tin:X:X:X
si chiar el as vrea sa castige.
Sper sa reuseasca:X.

| N3X7 a răspuns:

Io

| hope2destiny a răspuns:

Si euhappy e ff talentat si chiar merita. love struck

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Intr-adevar e talentat, dar ar merita sa castige Stefan Florescu sau Dinu Valentin deoarece ei duc o viata mai grea.

| Lυα a răspuns:

Eu.

Chiar il sustin foarte mult si imi pare rau pentru el. happy
Si el nu cerseste premiul, asa cum spun altii. Este greu sa te deschizi in fata atator oameni.

Ii doresc mult succes si voi fi alaturi de el. happy

| Louise21 a răspuns:

Eu!:Xlove struck Sper din tot sufletul ca el sa castige!:X:X

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Euuu. E cel mai tare de acolo :X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu big grin E atat de talentat... si arata si super :X Cred ca toate fetele l'ar vota sa castige :X e cel mai frumos :X si are o voce :X:X:X:X superba :X mi'as dori ff mult sa castige pentru ca e un dulce cu o voce care m'a vrajiitttt:X:X:X:X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu big grin E atat de talentat si arata si super :X Cred ca toate fetele l'ar vota sa castige :X e cel mai frumos :X si are o voce superba :X mi'as dori ff mult sa castige pentru ca e un dulce cu o voce care m'a vrajiitttt

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu big grin E atat de talentat si arata si super :X Cred ca toate fetele l'ar vota sa castige

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu big grin E atat de talentat si arata si super Cred ca toate fetele l'ar vota sa castige

| Sabyynna a răspuns:

Eu...findca este cel mai genial din lume...love struck:Xlove struck:X

| Stella_4799 a răspuns:

EU!
Dar ar merita si fetita aia care canta opera, Rebeca si Narcis, care canta tot opera!

| Maaryyneelaa a răspuns:

Euu,pentru ca are talent cu adevarat, isi poate exprima foarte bine sentimentele prin versuri si dans, este frumos si merita cu adevarat premiul cel mare! Il voi sustine pentru ca imi doresc din tot sufletul sa castige!:X

| slyde a răspuns:

Euuuhappy are un talent extraordinar