| BeByTzZa a întrebat:

Adrian Ţuţu a câştigat finala "Românii au talent".love struck

Voi cine vroiati sa castige?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Adrian love struck

| push2gl a răspuns:

Cosmin Agache avea talent mai mult, canto mai inveti dar talentul numit beat box cam greu

| ZEU93 a răspuns:

Eu sincer nu am tinut cu nimeni, poate nu era cel mai talentat de acolo dar el are o situatie mai grea (atat financiara cat si din orice punct de vedere) macar pentru asta merita happy

| GeoOrgiannna a răspuns:

Valentin Dinu love struck

| Deennn a răspuns:

Chiar el. love struck

| happycolour a răspuns:

Dfc laughing, dar merge si Adrian :X

| ArinaMK a răspuns:

Clar Cosmin Agache!

| Alessya_9687 a răspuns:

Ma bucur ca a castigat X::*:**:! nu degeaba l-am votat! bravo lui

| Pufuh a răspuns:

Buna! Sincer eu imi doream sa castige ori Adrian Tutu, ori Cosmin Agache, ori DFC! mi-au placut toti foarte mult dar sincer imi doream mai mult sa castige Adrian Tutu! Sper ca ti-am fost de folos! Mai vorbim! Pupici:*:*:*

| eu_7950 a răspuns:

Valentin dinubig grin funda?batting eyelashes

| AnnyY33 a răspuns:

. Paii love struck EL. ca o fost cel mai bun love struck