| efimash a întrebat:

Ce nume de fata va place cine spune numele care imi place mie ii

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Tatiana

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Lorena tongue.

| fluturas a răspuns:

Gabriela confused?

| Veve :X a răspuns:

Patricia sau Patrisia love struck ador numele acestea :X mai sunt Danina sau Dadina, Madalina whistling...

| Klara a răspuns:

Paiii...sunt mai multe nume care mi se pare ca suna bine: Samira, Sofia, Elena, Cornelia, Maia etc...

| DeNyyy a răspuns:

Denisa, alexandra, diana, roxana, mihaela ...astea sunt preferatele mele. a si era sa uit. si lorena

| DeNyyy a răspuns:

Tania, tamara

| L a răspuns:

Alexandra imi place cel mai multhappy.`

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Alice imi place cel mai multttt. love struck

| iauru a răspuns:

Preferatu meu e LARA.ar fi culmea sa fie asta preferatu taulaughing

| PureCherry a răspuns:

Irina, ioana, izabela, ana-maria, maria, elena, mihaela,

| hai_si_tu a răspuns:

-Raluca
-Roxana
-Bianca
-Alina
-Riana
-Lorena

| claudiea79 a răspuns:

De unde sa stiu ce nume iti place tie? mie imi place cami sau lulu

| mistikk a răspuns:

Marina, amalia

| mistikk a răspuns:

Tiana

| paa a răspuns:

Amalialove struck
Lorena
Vanessa

| efimash explică:

Nu sunt acestea va dau un indiciu se incepe cu T si se termina cu a

| georgiiiy a răspuns:

Georgiana