| BellsC a întrebat:

Ce nume de fete va plac?
Fundita la cele mai frumoase:*

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Melania,adelina,camelia,andrada,lorena astia imi plac mie mult de tot as fi vrut sa ma cheme vreunu din ele.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Amelia,Natalia,Analia,Antonia,Selena,Vanessa,Melinda,Sonia,Melissa,Felicia,Katherina,Daria,Marina,Melania.

| kittykat a răspuns:

Eveline ( e superb numele asta ) adelina, andreea(eu), diana(eu), roxana, anastasia

| VincentVlnt a răspuns:

Claudia; x

| Piisiiiii a răspuns:

Diana, Andreea, Simona, Raluca, Diana...

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Nanda[nr1hee hee]
Izabella
Emilia
Raluca
Oana
Olimpia
Madalina
Sorina
Jessica
Clarisa

| Dorky a răspuns:

Teodora

| rosesonfire a răspuns:

Daniela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luana,Selene şi Roberta.
O seară de vis!

| deea98_4796 a răspuns:

Lidia,mirela,claudia,andreea(eu),aretina,ioana,miruna,mirabella,iuliana,amelia,ada,sonia,valentina,lorena