| ElenaMaria1 a întrebat:

Ce nume de sfinti mai speciale stiti? Gen ELENA dar sa nu fie chiar asa des folosit. funda

4 răspunsuri:
| iSkater a răspuns:

Sara, Elisabeta, Bianca, Mariana, Diana, Felicia.

| Swallow a răspuns (pentru iSkater):

Diana 100 % nu e de Sfinta laughing o data cind eram in biserica si doi parinti vroiau sa`si numeasca asa fiica, parintele i`a mustrat si le-a lamurit de ce nu e bine asa sa-ti numesti copilul straight face

| iSkater a răspuns:

Aaaa de sfinti laughing da : Sara, Elisabeta, Natalia, Felicia, Binaca. In fine nu sunt toate de sfinti.

| Swallow a răspuns:

Natalia~ e destul de rar intilnit in ultima vreme straight face happy