| BadxGood a întrebat:

Ce nume va plac? Care vi se par atragatoare, care doar dragute?(si de fete si de baieti)

6 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Liam / Jaden
Ronnie
happy

| Ebsghjs a răspuns:

Evelina, David, Darius, Jennifer, Tiffany big grin

| alissa6 a răspuns:

Henry,kevin si Alison

| MrsDraguttza a răspuns:

Imi place numele ligia
este un nume frummos ( pe langa faptul ca e al meu laughing )
si. de baiat... ovidiu
pare dragut
sau Vlad ( vladuttzu draguttzu)
sau alex... sau horia
si de fata imimai place daria, cezara si tania

| MissVamp a răspuns:

Fata:sara,lucia,crina,maria,cristina,alexa,alexandra,bianca,daiana
baieti:Vlad,cristian,david,florin,john,justin,etc daca vrei sa gasesti si insemnul numelui cauta pe ...-5321.htlm :-bd
bafta

| IAmAFreak a răspuns:

Pai, la baieti ar fi Sebastian, ador numele asta, Cris si Raul love struck, iar la fete Timi (Timeea), Ioana si Raluca.