| soseta a întrebat:

Ce o sa-mi dea la examen? nuvela, basmul, pastel?

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna,si eu dau anul asta examen.Si nu se sti. Poate sa fie si schita si basmul si nuvela si apartenenta la genul liric, nu se stiethinking

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
După cum văd eu lucrurile, sunt puţine şanse să ţi se dea nuvela, basm sau schiţă, deoarece ai nevoie de un text mai amplu pentru un astfel de comentariu. Dar nu trebuie să excluzi posibilitatea asta. Presimt că o să se dea genul liric, fabulă sau pastel. La sesiunea specială de anul acesta a picat ultima.

| Heys a răspuns:

O sa iti dea Fabual 100% astept funtitabig grin si eu am examen si pun accent pe fabula.

| Lollipop_4572 a răspuns:

Ce vor ei.nu se stie