| alinutzacodruta a întrebat:

Ce oferte de internet pe mobil sunt in Ungaria? in ce retea si la ce pret?:-ss dar sa nu fie pe abonament.raspundeti doar daca stiti. va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Florin_6699 a răspuns:

Nu stiu cel mai simplu e sa te duci la o agentie GSM din ungaria si sa intrebi despre noutati, sau sa te uiti pe site-uri la ei... Ungaria, Pannon GSM, GSM 900. Ungaria, T-Mobile (Westel 900), GSM 900. Ungaria, Vodafone...firme de gen o adresa e www.vodafone.hu daca intelegi maghiara ai sa afli eu nu inteleg :P