| danutzyk001 a întrebat:

Ce oferte orange cu 4 euro sunt? d preferath si cu sms big grin

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

400 de minute si 400 de mesaje si 40 de minute internationale pe fix la Orange young. ssau oferte normale 400 de minute si 400 de sms cu 4. 50

| daii a răspuns:

Eu de ex am Orange young cu 1400 min in retea, 1400 sms-uri in retea si 70 min nationale cu 4 euro prima luna, iar dupa aceea cu 6 euro. Eu din ianuarie numai asta mi. o activez si zic, ca meritahappy.

by daiiwinking