| MMadalina a întrebat:

Ce pare aveti despre liceul "garabet ibraileanu" din iasi?

Răspuns Câştigător
| chicka a răspuns:

Esti la garabet? eu una nu sunt acolo, da am cativa veri acolo. mie una mi-se pare foarte ok liceu, da are un profil extrem de slab.adica,vb cu vara mea care e acolo, intr-a 5-a si ea mi-se plangea ca ii da la romana 1 ex in care trebuie sa faca prop cu 5 cuv si asta mi se patrea:wow, eu care is la national, si am cate 140 de ex pe saptamana de facut la romana si 140 la mate, nu ma plang, apai ea? si ceilalti veri ai mei care -s intra 7-a si a 10-a se plang daca le da de facut un referat intr-un semestru, iar eu am de facut un referat de pe o zi pe alta! deci e extrem de slab nivelul acolo!
aaa.si acolo a fost si fratele meu care a absolvit anul asta si imi spunea ca nu prea are ce sa faca la scoala, degeaba vine la scoala, pe unii profi ii doare-n cot de tine!

3 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te duci. Si eu l`am trecut pe lista cu licee.
E un liceu cunoscut si e placut sa mergi mai ales iarna pe copou love struck

| Lady a răspuns:

Si eu sunt la Garabet!`.happy
Mate`info.big grin
Din cate am inteles dintr`o alta intrebare-raspuns- si tu esti tot acolo nuh?thinking

Daca da, imi poti da si mie id`ul tau?batting eyelashes
te rog.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in clasa a8a si vreau ca in clasa a9a sa dau si eu la garabet ibraileanu la stiinte ale naturii...imi puteti spune si mie daca e greu, usor, ce parere aveti?