| Andreeeeeea a întrebat:

Ce parere aveti de liceul Vasile Alecsandri din Iasi? Dar de Garabet Ibraileanu?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
După părerea mea, atât "Vasile Alecsandri" cât şi "Garabet Ibrăileanu" sunt în top 5 licee din Iaşi. Dacă ar fi să îţi recomand cu adevărat ceva, aş sugera Racoviţă, Naţional sau Negruzzi, însă şi la cele menţionate de tine poţi face performanţă.
Mult succes!

| MMadalina a răspuns:

Eu sunt la CN" Garabet Ibraileanu " si din punctul meu de vedere este un liceu bun, cu profesori foarte bine pregatiti...

O zi buna!happy

| Bylok a răspuns:

Sunt bune big grin dar e mai bine la Alexandru Ioan Cuza happy Eu sunt in clasa a IX-a la acest liceu si pana acum sunt destul de multumita(cu mici exceptiiwinking ).