| ratatul6rahatul a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele cu muschi? Dar nu chiar exagerati, ceva in genul acesta : http://www.kanald.ro/......3524.html. sunt frumoase sau nu?

Răspuns Câştigător
| tdbmarius a răspuns:

Dupa parerea mea fetele nu ar trebui sa aiba muschi mai mari decat baietii.Acele fete sunt gretoase dupa parerea mea.O fata arata bine prin feminitate nu prin muschi si cat de bine da cu pumnul.

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu vad nicio femeie cu muschi si nu am chef sa caut prin tot siteul ala pentru a vedea o imagine.