| Iijhjh a întrebat:

La fete le plac baietii ce fac sala? Adica au muschi, patratele. Fetele sa raspunda doar

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele alea care sunt numai dupa,, baietii rai" o sa-si ia o mare teapa pentru ca in ziua de azi nu mai sunt promovate adevaratele valori, ci doar fitele si aroganta. Stiu ca suna foarte,, batranesc" faza cu adevaratele valori, dar e adevarat. Fetele inteligente (sau cele care se respecta ca femei) nu o sa umble niciodata dupa un fuckboy, care injura, se drogheaza, le bate, le umileste, umbla cu mai multe fete si isi da aere. Daca acum umbla dupa,, baietii rai", pe viitor, cand o sa ramana insarcinate, iar ei o sa-si ia talpasita, o sa le para rau. happy Asa se imtampla cam tot timpul. Eu iti recomand sa nu te,, inraiesti" doar pentru capriciile unei fete. Daca ea te place cu adevarat, o sa-i placa felul tau de a fi, in niciun caz n-o sa intre intr-o relatie cu tine cu niste asteptari fixe, iar daca da, desparte-te de ea. Tu ai nevoie de o fata care sa te sustina in ceea ce faci, sa te incurajeze, sa te iubeasca si sa incerce sa-ti repare defectele, nu sa te modeleze dupa dorintele ei. Eu sunt fata si asta este felul meu de a gandi. Mie intotdeauna mi-au placut baietii amabili, cu care sa poti purta o conversatie fara sa injure sau sa-si aprinda o tigara. Un baiat respectuos si chiar un gentleman, desi asa specimene sunt demult apuse. Un baiat romantic, care sa nu fie obsedat de jocurile online si sa fie capabil sa lase deoparte iesirile cu alti baieti, telefonul si fornite-ul ca sa petreaca o zi numai cu mine. Eu asa as vedea un iubit ideal. Bineinteles, parerile sunt impartite si nu cred ca foarte multe fete gandesc acum ca mine. Dar mult succes in continuare si sper sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca pentru cine esti tu, nu pentru cine au fost probabil fostii ei baieti rebeli. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar totul cu masura. Sa aiba muschi, patratele, da, dar un sac uman de steroizi care face sala 24 din 7 nimanui. Plus ca, trecand peste aspectul fizic, atitudinea si comportamentul ii definesc masculinitatea, iar o fata poate fi mai atrasa de un baiat dragut si romantic mai slabut, decat de unul cu patratele arogant si plin de fite. Asta si in cazul fetelor, bineinteles. happy

| Iijhjh explică (pentru anonim_4396):

Te rog sa detaliezi ce atitudine at trebui sa aiba un baiat /barbat? avand in vedere ca cunosc multe fete ce le plac baieti rai sa zic asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iijhjh):

Fetele alea care sunt numai dupa,, baietii rai" o sa-si ia o mare teapa pentru ca in ziua de azi nu mai sunt promovate adevaratele valori, ci doar fitele si aroganta. Stiu ca suna foarte,, batranesc" faza cu adevaratele valori, dar e adevarat. Fetele inteligente (sau cele care se respecta ca femei) nu o sa umble niciodata dupa un fuckboy, care injura, se drogheaza, le bate, le umileste, umbla cu mai multe fete si isi da aere. Daca acum umbla dupa,, baietii rai", pe viitor, cand o sa ramana insarcinate, iar ei o sa-si ia talpasita, o sa le para rau. happy Asa se imtampla cam tot timpul. Eu iti recomand sa nu te,, inraiesti" doar pentru capriciile unei fete. Daca ea te place cu adevarat, o sa-i placa felul tau de a fi, in niciun caz n-o sa intre intr-o relatie cu tine cu niste asteptari fixe, iar daca da, desparte-te de ea. Tu ai nevoie de o fata care sa te sustina in ceea ce faci, sa te incurajeze, sa te iubeasca si sa incerce sa-ti repare defectele, nu sa te modeleze dupa dorintele ei. Eu sunt fata si asta este felul meu de a gandi. Mie intotdeauna mi-au placut baietii amabili, cu care sa poti purta o conversatie fara sa injure sau sa-si aprinda o tigara. Un baiat respectuos si chiar un gentleman, desi asa specimene sunt demult apuse. Un baiat romantic, care sa nu fie obsedat de jocurile online si sa fie capabil sa lase deoparte iesirile cu alti baieti, telefonul si fornite-ul ca sa petreaca o zi numai cu mine. Eu asa as vedea un iubit ideal. Bineinteles, parerile sunt impartite si nu cred ca foarte multe fete gandesc acum ca mine. Dar mult succes in continuare si sper sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca pentru cine esti tu, nu pentru cine au fost probabil fostii ei baieti rebeli. happy