| TraficantăDeDulciuri a întrebat:

Ce parere averi despre numele Iulian/a?

Răspuns Câştigător
| DraGutZUul a răspuns:

Este un nume foarte frumos, cand aud acest nume aud liniste si pace(ceea ce cred euwinking

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Un nume frumos ca toate celelalte.
Numai bine!

| beea29 a răspuns:

Pai mie imi place foarte mult acest nume.Este un nume care suna foarte frumos! Eu am multi prieteni/prietene pe care ii cheama Iuliana/Iulian, dar mie imi place sa le spun Iuli, Iulia sau la fete Liana. Iulian/a este un nume foarte frumos!

| Areen a răspuns:

E foarte frumos!
Nu stiu, dar imi aminteste de fiecare data de un bol mare cu cirese si Nutella. love struck