| mariaioana_1983 a întrebat:

Ce parere averi despre mine?

18 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Uite ca m-ai facut curioasa cu intrebarea asta si chiar am vrut sa stiu cine esti inainte de a raspunde. M-am uitat pe profilul tau si iata ce impresie mi-ai facut:
-esti o fata frumoasa, daca la avatar e chiar poza ta;
-pari o teribista care vrea sa socheze si chiar reuseste, atat prin greseli gramaticale grosolane dar si prin raspunsuri asijderea;
-pare a voi sa ascunzi o anume vulnerabilitate sau chiar sensibilitate prin afisarea unei atitudini agresive;
-poate ca ti-ai pierdut virginitatea la 12 ani, dar acum nu ai 17(sau cel putin asa mi se pare mie);
-vazand raspunsurile tale teribil de "indraznete". mai ca imi pare rau ca am renuntat sa mai fac moderare de continut;
-in fine, imi place a cred ca tot ce scrii pe acest site e doar o fatada indaratul careia se ascunde o fiinta nefericita si pe care oamenii au dezamagit-o.Iti doresc numai ganduri bune.Si sa crezi ca, vrem sau nu, credem ori ba, o farama de divinitate se ascunde in fiecare dintre noi.Numai bine.

| User a răspuns:

Bi. ci. You're a bici smug

| FreakyFred a răspuns:

Pai, uite de ce am o parere proasta despre tine:
1. intrebarile tampite, gen:
"Daca ma vopsesc bruneta o sa fiu mai desteapra?"
"Daca uleiul de masline e facut din masline, uleiul de bebelusi din ce e facut?"
"Super glue: de ce nu se lipeste de interiorul tubului in care este vandut?"
"Caracatita are maini sau picioare?"
"Daca am un poster pe perete cu marijuana pot sa intru la inchisoare?"
"Daca sunt blonda inseamna ca sunt proasta?"
"Daca am facut sex cu unchiul meu si parintii mei afla poate sa ajunga la inchisoare?"
"Azi am facut sex cu un baiat si ma ustura vaginul.De ce?"
"Buna am 17 ani iar prietenul meu 41.Nu il cunosc foarte bine suntem impreuna de 2 zile (sunt cu el pentru ca prietenul meu din'nainte nu mai vorbeste cu mine) si am facut sex de 3 ori.Credeti ca s-a combinat cu mine doar pentru sex? E asa mare diferenta de varsta?"
2. raspunsurile, gen:
"Nu
eu am prt vibratori"
3. majoritatea intrebarilor/raspunsurilor sunt legate de sex, deci esti obsedata
4. ai ca prieteni pe LittleTweety si Calupaianjen, deci ce parere ai vrea sa am despre tine?

| BigV a răspuns:

Maria Ioana, tu esti campioana?! laughing

| Lαααα a răspuns:

@Paul27 a zis totullaughing

| BLURREDLINES a răspuns:

Pff, m-ai spart cu intrebarea asta rolling on the floor)))

| pinkystyleツ a răspuns:

Esti putin crazy straight face

Răspuns utilizator avertizat
| RainDrop a răspuns:

Mai uitate la intrebariile tale si o sa stii ce cred.

| retouchan a răspuns:

Esti o cretina laughing)

ce parere sa am?

| Mar a răspuns:

Nu esti tu la avatar oh go on

| Selena54 a răspuns:

Nu pot sa spun ca am nici o parere buan da` nici una proasta pentru ca nu te cunosc.Si eu prietena mea cea mai buna e asa mai nebuna un pic(ca si tine cred) si ia toti barbatii-n proba laughingSi eu nu am absolut nici o problema cu asta atata timp cat e de treaba si nu se schimba. big grin

| Frrramboise a răspuns:

Sa iti raspund sincer:

fie esti o copila plictisita, care nu are ce face si pune intrebari stupide pe unde apuca...

fie Parul tau blond (daca esti tu aia din poza, dar sunt aproape sigura ca esti blonda) ti-a incalzit prea tare neuronii aia fumati, iar acum nu mai functioneaza deloc

e greu sa fii proasta?

| Laminin a răspuns:

Hei!
Nu te cunosc, deci...nu am ce sa zic happy
Gbu :]

| euzictutaci a răspuns:

Esti idioata i proasta

| Shameless a răspuns:

O fata care se da proasta, la caterinca happy dar nu realizeaza ca ea, de fapt, chiar este proasta, dar nu orice proasta, cea mai proasta happy

fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele din tara de la noi s-au inchis in marea lor majoritate, parerea mea despre ele e relativ buna pentru ca pe-o parte sunt minerii care castiga o bucata de paine, dar pe-o parte sunt firmele particulare si baietii "destepti" din industrie care au grija ca banii sa nu ajunga sub nici o forma la bugetul de stat sau local in zona de activitate miniera.
Despre tine nu cred ca aveai cum sa intrebi ca doar nu esti pitzi, m-am linisti, hai... noapte buna

| balloumowgly a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, serios! La ce te referi mai exact...in ce idee? Sa stii ca-s un barbat foarte serios si sincer, asa ca sigur vei avea parte de raspunsuri concrete, insa trebuie sa specifici clar si concis, fara greseli ortografice, despre si in ce domeniu saiti raspund.
pa pa pa
Nicu