| faranume a întrebat:

Ce parere aveti ar fi potrivit ca in vacanta sa avem un program bine organizat?
exemplu:la 8 trezire...la ora 9 masa ...etc
Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| yoannah a răspuns:

Mda... probabil...
dar nu as face asta in viata meabig grin
in primuk rand pentru ca e vakantza si eu ma kulk la 4 si ma trezesc la 12laughing
daca si in vakanta mai avem program...

4 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Posibil... Dar macar in vacanta sa nu avem un program anume si sa ne bucuram de ea asa cum e, fara sa ne facem programlaughing happy

| yoannah a răspuns:

Mda... probabil....
dar nu as face asta in viata meabig grin
in primuk rand pt k e vakantza si eu ma kulk la 4 si ma trezesk la 12laughing
daca si in vakanta mai avem program.....

| Myu a răspuns:

Aww...Trezirea la 8? Eu ma scol la 12 tinand cont ca ma culc pe la 2-3 laughing) deci daca m`as trezii la ora aia toata ziua as functiona ca o ''fosila''. Nu cred ca ar fi o idee buna cel putin din punctul meu de vedere big grin.Fiecare are organismului lui si acesta nu poatefi programat ...si oricum daca am respecta acest program cred ca nu am mai ''functiona'' atat de bine.

| mariamaya08 a răspuns:

Ar fi un program destul de bun, dar nu stiu cati l-ar respecta, deoarece sunt multi care si in timpul scolii se trezesc mai tarziu de 8 laughing Daca am avea cateva reguli, de care sa tinem cont, am fi mai organizati si am stii mai bine cum sa ne desfasuram in ziua respectiva!