| Marybellla a întrebat:

Ce parere aveti atunci cand prietenii baiatului care stiu ca ma place dar cu care nu am o relatie inca imi dau cerere de prietenie pe facebook, eu nu ii cunosc personal, si nici nu intra in vorba cu mine doar imi trimit cerere si atat!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Inseamna ca se dau la tine cu timpul, daca nu pui tu prima piciorul in prag si il iei pe cel care te place!

| VarzăMurată123 a răspuns:

Bună! Exista doua posibilități:
1. Doar vor sa fiți prieteni pe Facebook(excluswinking )
2. Vor sa îți zică ce îi place/nu îi place băiatului respectiv, sau sa îl dea de gol în cazul în care el nu ți-a spus că te place
Dacă nu îi cunoști și nu vrei sa îi ai la prieteni, poți sa nu le accepți cererea fără nicio rușine. Părerea mea este că vor să te sfătuiască chestii și atât. Așa fac toți băieții.

| VarzăMurată123 a răspuns:

Sau se poate întâmpla cum a zis aditimus. îți urez mult noroc! happy