| MihaleaCrriss a întrebat:

Un baiat mi-a spus ca ma place,dar in ultima perioada nu am prea mai tinut legatura, iar recent colegul lui de camera mi-a trimis solicitare de prietenie pe facebook,a intrat in vorba cu mine,si imi punea foarte multe intrebari, ma simteam ca la interogatoriu dar el nu stie ca eu stiu ca sunt colegi de camera, si apoi dupa cateva zile mi-a trimis cerere de prietenie si prietenul lui cel mai bun, insa el nu a intrat in vorba cu mine deloc! Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Eu cred că e nehotărât doar. Cred că ar trebui să vorbeşti cu el deschis şi vezi ce vrea de la tine.

O zi plăcută îţi doresc.