| Ceaki a întrebat:

Ce parere aveti ca din berbec sunt peste? Ma simt foarte bine in aceasta zodie parca mi s-au schimbat situatiile in viata si ideile

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Serios? Zodia nu se schimbă, ca și data nașterii.

| Violleta2022 a răspuns:

Zodiile nu conteaza niciodata, dar conteaza enorm: educatia, caracterul, comportamnetul, bunul simt samd.

| dullcat a răspuns:

Ora si data nasterii nu iti influenteaza deloc viata asa cum crezi, ci tu esti singura persoana care este resonsabila de propriile idei, decizii si implicit cursul vietii.

| Hyperion7 a răspuns:

Sincer,și eu as fi,teoretic in aceeași situație.
Personal,merg pe ideea că nu zodia te definește, ci caracterul, personalitatea etc
Adică poți fi orice zodie, că dacă ești prost, prost mori.
Am cunoscut și berbeci foarte deștepți, dar și mai puțin deștepți.

| Dresoruldeleisidefraieri a răspuns:

O parere buna, ia ma de p...