| Eu_5428 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia berbec?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Meheheee

| Grimalkin a răspuns:

Eu sunt berbec si intr-un fel ma bucur. Desi nu tuturor berbecilor li se potrivesc caracteristicile zodiei, mie mi se potrivesc perfect. Oricum, mie imi place happy

| Alina0491 a răspuns:

Eu zic ca berbecii sunt persoane curajoase, independente si cinstite. Desi berbecul este incapatanat, incapatanarea nu este un defect. Ma bucur ca sunt si eu in zodia berbec.

| aka1nu a răspuns:

Berbecii sunt fideli, ambitiosi daca acea cauza merita ambitia lor, daca ii calci pe coada in cazul nostru " daca ne atingi la coarne" laughing la un moment dat iertam... dar nu vom face noi primul pas. iertam dar nu uitam. avem un suflet f bun si nu am vazut neaparat la mine. am si rude in zodia berbec si prieteni. sunt sufletisti. daca o persoana are intr-adevar nevoie disperata de ajutor lasam totul pentru a ajuta acea persoana. in schimb avem si noi unele usoare defecte. orgoliu prostesc uneori, ambitie exagerata. dar este o zodie f ok. big grin cel putin baietii din zodia berbec sunt cam cei mai ok dintre toti. alaturi de raci big grin