| smartdjs a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia unui caprocorn (el) cu(ea) berbec, daca ne uitam la zodie e nasol. Deci ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| pedaladeacceleratie a răspuns:

Conteaza foarte mult si celelalte aspecte din astrograma. Gandeste-te ca sunt 9 corpuri ceresti, iar tu privesti lucrurile doar din punctul de vedere al Soarelui. Iti pot da un exemplu, eu sunt sagetator si prietena mea e rac. Foc cu apa. Ne intelegem foarte bine, fosta mea prietena era leu (foc-foc) si n-am rezistat mai mult de 3 saptamani. Daca vrei sa aflii cu adevarat si chiar te intereseaza astrologia poti sa intri pe www.astro.com si iti faci astrograma, pe net gasesti interpretarea la fiecare aspect. Sper sa iti fiu de ajutor!

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Uitaţi tot ce aţi citit la horoscop şi nici să nu predomine o tensiune între voi deoarece s-a scris la horoscop aşa. Sunt doar superstiţii sau vorbe drăguţe, dar pe care nu ar trebui să le ia nimeni prea în serios...

| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu cred ca depinde de om nu de zodie deci daca oamenii sunt de treaba relatia merge.Nu trebuie sa crezi mereu in horoscop ca el poate avea dreptate la unii dar la altii sa se insele.

Răspuns utilizator avertizat