| SoferTir a întrebat:

Ce zodie sunteti? Ce parere aveti despre zodia berbec?

Răspuns Câştigător
| georgi1897 a răspuns:

Sunt berbec...
Încapatânat si intreprinzator, nativul Berbec îsi urmeaza propriul drum; poate fi chiar îndaratnic. Un Berbec autentic este vioi, întreprinzator si plin de entuziasm pentru tot ce e nou. Cutezator, deseori naiv, e plin de idei, are initiativa si trece imediat la actiune, pentru ca vrea totul cât mai repede. Nativul Berbec se simte în largul sau în situatii clare, nu-i plac ocolisurile si ambiguitatile. Decide fara drept de apel, este foarte rational, vrea si poate conduce. Are aptitudini tehnice si practice.

Aspectul negativ al zodiei Berbec este excesul de zel, care poate deveni daunator. Nativul Berbec poate fi brutal, furios, certaret. Este un subaltern nerabdator, recalcitrant si incomod, care începe multe lucrari dar nu le termina. Daca nu-si poate stapâni impulsurile, nativul Berbec se poate lasa târât în aventuri riscante.

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sunt dRAChee hee

tatal meu este in zodia berbec big grin
si o prietena happy

mi se pare ok, ma inteleg bine cu berbeciihee hee desi uneori sunteti foarte nervosi si incapatanatiwinking

| madalicious a răspuns:

Eu sunt taur. Si sincer cand intalnesc o persoana berbec ma simt cam naspa incerc sa fac conversatie dar mi se pare ca ma fac de ras. Pe scurt nu ma inteleg cu berbecii.laughing

| Ana a răspuns:

Si eu sunt berbec, fiecare persoana este in felul ei, nu cred ca toti berbecii sunt la fel.

| Marii a răspuns:

Sunt scorpion. Nu stiu cum sunt berbecii, cunosc putine persoane in zodia aceasta, dar ma inteleg bine cu cei pe care-i cunosc. happy

| Alisa a răspuns:

Sunt berbec laughing.
Acelasi raspuns pe care il voi da acum l-am dat si la alte intrebari la fel ca si a ta.

Cum am mai spus, nu conteaza ca mai multe persoane au aceeasi zodie pentru ca difera de la persoana la persoana. Eu sunt foarte incapatanata si ambitioasa, si daca incep ceva il duc pana la capat. Sunt puternica si lupt pentru ceea ce imi doresc. Pun suflet, atunci cand vad ca se merita, sunt loiala si sincera, spun lucrurilor pe nume. Prefer adevarul oricat de dureros ar fi. Si a doua sansa o dau foarte rar.
De obicei berbecii sunt curajosi, si le plac provocarile.
Cred ca persoanelor din zodia berbec le place sa atraga atentia, sunt indraznete si sunt independente.

| yanny`s a răspuns:

Si eu tot berbec suntdevil
smugsmug

ingeri cu cornite ce altceva? mereu sus!laughing

| Cleona a răspuns:

Si soramea e in zodia berbec, da asta nu e ca parere de rau, caci ma inteleg bine cu ea deci zic ca zodia berbec e o zodie draguta si intelegatoare, da eu sunt zodia leu

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Si eu tot berbec :X
Mie mi se pare ca e o zodie buna. Dar cum a zis si Alisa, depinde de persoana nu toate pers.berbec sunt la fel happy.

| mabytza a răspuns:

Si eu sunt toot berbecbig grin De fiecare data cand citesc horoscopul despre berbec zice ceva de genul INCAPATANAT TE GANDESTI NUMAI LA TINE SU ITI PASA DE CEI DIN JUR nu mi se potrivesc aceste cuvintebig grin e o zodie tarebig grin