| FunkySmile a întrebat:

Ce parere aveti de scorpioni ( ca zodie )batting eyelashes?tongue...big grin

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Sincer...cum am cunoscut eu : sunt prietenosi, dar cu doua fete.
Sunt egoisti, fac orice ca sa isi atinga scopul. Pot fi si sensibili, dar pot fi si foarte rai si reci.
Nu prea sunt prieteni adevarati din cate am vazut eu. Apeleaza la cineva doar la nevoie; sunt darnici de felul lor, dar nu stiu...eu nu m-as baza pe un scorpion

1 răspuns:
| YoYo a răspuns:

Sunt scorpion si sunt aproape tot ce a spus Love,, in afara de partea cu prieten adevarat.(am niste prieteni extraordinari si ma inteleg cu ei foarte bine) si parea cu increderea pe mine se bazeaza multi colegi big grin