| Phoenix1 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste poze credeti ca sunt reale? Mie sincer nu imi vine sa cred si nu pot sa concep asa ceva mai ales din parte lui Demi Lovato http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-s-a-pozat-in-oglinda /2010/12/17/ Pareri? Va rog sunt foarte confuz:-/:-/:-/
P. S Va rog cat de repede se poate.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu o cunosti personal pe femeia asta de poti spune ce este in stare sa faca si ce nu?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu sincera sa fiu cred ca sunt adevarate. Adica nu prea au de ce sa fie trucate. Probabil dupa vreo betie sau la distractie a facut poza si apoi a fost publicata de paparazzi. Eu asa cred.

| Enma a răspuns:

Untr-un anturaj cu asemenea oameni te poti schimba in ori ce din pacate cred... pentru ca si eu fac lucruri care nu ma definesc cu nimicsad am inceput chiar foarte des din pacate

| rockelle75 a răspuns:

Bună.
După cum văd nu mi se par trucate, m-am uitat atent, şi încă nu mi se pare că e trucată.
Nu ştiu prea multe despre 'Demi Lovato', şi eu, sincer, nu prea o admir.
Dar fiecare cu părerea lui.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| alin a răspuns:

Nu cred ca sunt reale ca din pacate nu se vede blitzul la aparat...in rest cine mai e si demi lavato?

| Andreea_5313 a răspuns:

Da, Demi nu mai e demuuult tipa dulce si copilaroasa.Ai vazut cum a ajuns. Celebritatea dauneaza grav sanatatii mintale.Nu mai stie ce sa faca pentru a iesi in evidenta!

| dulkika a răspuns:

Sunt adevarate si mie imi pare rau caci demi nu era asa inainte celebritatea e de vina vrea sa se faca cunoscuta de paparazzi.Inca o data si mie imi pare rau de demi.