| Phoenix1 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta http://www.bestmusic.ro/......91517.html eu zic ca este o mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prostieeeeeeeeeeeee si nici nu cred ca este adevarat dar vreau sa va intreb si pe voi ce pareri aveti?
P. S cat de repede se poate sa raspundeti (nu imi plk sa astept).

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Pai Demi Lovato chiar este o adepta la droguri(din nefericire, chiar nu stiu de ce toate starurile apreciate de mine le gasesc cu stiri de genu, M-AM SATURAT!)

| danycosty a răspuns:

Doamne fereste! Au inebunit si vedetele astea.Chear nu ma asteptam.Mai face asta si in public.Cred ca nu isi da seama ce face si ai dreptate:"este o mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prostieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee". Orice se poate. Poate ca e adevarat poate nu.Nu,pentru ca se poate sa fie o minciuna care sa atraga fani pe site si da pentru ca nu e chiar asa de greu sa incerci prima oara de curiozitzte si apoi sa observi ca ai devenit dependent.

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Neah, nu cred, uite aici:http://www.bestmusic.ro/......91887.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking in mod normal nisi eu nuc red.adica nu cred barfele de prin ziare si internet.Cine stie ce a facut Demi ca televiziunea si altceva sa se napusteasca peste ea