| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti de aplicatia ask.fm?

5 răspunsuri:
| andr33hk a răspuns:

O aplicatie pentru ca oamenii sa se cunoasca. E facuta in asa fel incat poti sa fi anonim sau sa iti arati numele, atunci cand pui o intrebare unei persoane.

| Maxim96 a răspuns:

Cam pierdere de timp, sa fiu sincer.

| LisaZafre a răspuns:

Andr33hk are dreptate, doar ca mai ajung pe acolo si idioti care pun tot felul de intrebari, netinand cont ca e un site public, si toata lumea vede.

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Stupida. Pentru oameni care se ascund in fata unui calculator si pun intrebari stupide, sau intrebari pe care fata in fata nu le-ar pune niciodata. Sau pentru oameni care nu au curajul sa iti zica ceea ce cred despre tine si te insulta cu anonim.

| Maria_Daria_1993 a răspuns:

E inutilă după părearea mea.