| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care tot timpul umbla dupa fete,tot timpul vrea sa agate fete, sunt niste afemeiati defapt..se vor schimba vreodata si merita sa iti faci o relatie cu ei?

4 răspunsuri:
| gyovany95 a răspuns:

Băieții aceștia, umblă disperați după fete pentru că nu sunt controlați! Am făcut parte din râdnurile lor până să-mi cunosc iubita. (fosta). IDeea este că ei sunt foarte posesivi, și au nevoie de un control strâns din partea iubitei, să-i verifice telefonul, fb-ul, altfel nu-l poți câștiga! Încă un mod de a dezobișnui tipii ăștia de a umbla din floare-n floare este să le acorzi lor cât mai mult tip și cât mai multă încredere. Fii comunicativă! Fă să pari fericită! Fă-l să aibă încredere și siguranță.

| MadRaven a răspuns:

Buna!
Genul asta de baieti nu se schimba niciodata ( rareori, sunt cazuri care isi revin la normal )
Nu, nu merita sa ai o relatie cu ei.
Numai bine!happy

| LittleLady a răspuns:

Genul asta de baieti ma dezgusta total.sunt niste fustangii.De preferat sa-i eviti pentru ca nu stiu sa iubeasca o fata ci doar sa o foloseasca pentru a se lauda cu ea sau doar pentru a-si satisface placerile perverse! Nu e cert deca se vor schimba, poate ca da(candva, daca se vor satura sa fie clandestini) SAU POATE NU! CEL MAI POSIBIL NU!
Si nu nu se merita SUB NICI O FORMA sa-ti faci o relatie cu ei pentru ca te vor folosi, isi vor bate joc de sentimentele tale apoi se vor descotorosi de tine ca de o carpa murdara! NU-TI PATA ONOAREA CU ASEMENEA PERSOANE!
O zi buna sa ai! FUNDA?

| SweetAl3x a răspuns:

Rar se schimba genul asta de baieti. Se mai intampla la unii sa se schimbe o perioada de nu-ti vine sa crezi si apoi revin la vechile obiceiuri. Banuiesc ca o sa mai primesti sfatul asta: Stai departe!winking