| davidbd a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii epilati pe picioare? Ma gandesc sa fac acest lucru, vine vara si am stufu pe picioare si e foarte inestetic si neplacut, in plusfac si antrenamente pentru gambe si coapse si o epilare m-ar avantaja.

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Chiar te incurajez sa faci asta. Sicer mie mi se pare ca e tare scarbos sa vezi baieti/barbati cu tufa de par pe picioare, adica toti sportivi se epileaza si sinceri sa fim arata foarte bine asa ca epileaza'te.

| n1cknam3 a răspuns (pentru KellyGreen):

Adica, prietena mea e singura psihopata care gaseste parul ca fiind atragator?laughing)

| KellyGreen a răspuns (pentru n1cknam3):

Nu am zis ca tuturor femeilor le plac barbati epilati, eu am zis ca mie nu imi plac, am vorbit doar in numele meu nu in numele a mii de femei.

| n1cknam3 a răspuns (pentru KellyGreen):

Pai m-am uitat pe aici si vad ca toti sunt contra par pe piept laughing

| KellyGreen a răspuns (pentru n1cknam3):

Ok, parul pe piept e si mai scarbos eu sincer cand ii vad pe toti parosi la mare imi vine o grata, dar ma rog, daca noua nu ne place asta e, toti avem dreptul la o parere si daca prietenei tale ii place e parerea ei, nu trebuie ca toti sa avem aceeasi parere.

| davidbd explică (pentru KellyGreen):

De acord cu tine.

| n1cknam3 a răspuns (pentru KellyGreen):

(nico here )
acum ca idee, tu stii ce fel arata un om de 120 kg epilat? laughing)) rolling on the floor), no thanks, prefer unu cu par, sau un tip de 60kg si 180 cm, epilat, cred ca glumesti, ce sa epilezi de pe scama aia, ca daca il lasi fara par practic il faci invizibil, iar daca e masiv si il razi arata de parca ar fi un bebe uriasi, e mult mai scarbos decat cu par, bine acum eu vb doar de parul de pe maini, picioare si piept... si eu sunt anti par pe spate sau la subrati... (ca sa intelegeti, eu sunt o gagica mai bagacioasa asa big grin asta e contul prietenului meu dar il mai folosesc si eu din an in paste pentru o intrebare, 2 )

| BombonicaXD a răspuns:

Eu sincer apreciez mult baietii care se epileaza si mi se par foarte ingrijiti si frumosi.Mie imi e greata cand vad nustiucat par pe picioare sau si mai rau pe spate. Epileaza-te! Vei fi cu siguranta mult mai atragator!

| DracoMalfoy a răspuns:

Epileaza-te, cine te tine? Multi tipi fac asta.

| Patrisia14 a răspuns:

..Mda... e ok

| n1cknam3 a răspuns:

Mah, barbatii sunt primitivi, niste maimute cu haine, plus femeilor le plac cave man's, eu cand vad unu ras pe picioare ma gandesc "hmm uite'l si pe liceanu asta, nici parul nu i'a crescut... ce dracu ma, barbatu are par pe picioare si pe piept ca sa aiba cu ce se lauda parul ala defineste maturitatea si masculinitatea, potenta, capacitatea de a procrea

| Maadddaaaa a răspuns:

Daaawinkinge mult mai bine asa:*